Oferta NEC

 

Ciepło z sieci


Ciepło z sieci miejskiej jest jednym z najtańszych i najbezpieczniejszych sposobów ogrzewania obiektów oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje naszym odbiorcom niezawodność dostaw.

 

 

Nowym odbiorcom NEC -  Nysa  oferuje następujące grupy taryfowe :

 

  • Grupa  taryfowa B1 stosowana jest wtedy, gdy węzeł jest własnością odbiorcy.
    Koszty poniesione na początku rekompensowane są niższą ceną ciepła.
  • Grupa  taryfowa B2i,B2g, B3) to grupy taryfowe, które uwalnia odbiorcę od ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych na budowę źródła ( węzła ) ciepła. W przypadku, gdy węzeł jest własnością NEC-Nysa, oferujemy nieodpłatnie: montaż węzła, jego bieżącą eksploatację, naprawy i modernizacje, a także, po okresie technologicznego zużycia, wymianę węzła na nowy
  • W obu przypadkach odbiorca ponosi opłatę przyłączeniową według stawek bazowych (Taryfa dla ciepła) w zależności od średnicy i długości przyłącza.(przyłącze jest to odcinek sieci ciepłowniczej doprowadzającej ciepło wyłącznie do jednego węzła cieplnego – od sieci rozdzielczej do budynku). 

Za wyborem naszej oferty przemawiają m.in.:

 

  • Niskie opłaty za ciepło.
  • Pewność jego dostaw.
  • Bezpieczeństwo (brak zagrożenia wybuchem).
  • Minimalizacja kosztów budowy źródła ciepła (koszt budowy węzła jest niższy od kosztu budowy kotłowni).

Ceny ciepła z sieci miejskiej są stabilne, a ich ewentualna zmiana jest kontrolowana przez Urząd Regulacji Energetyki.

 

Wszelkie podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na potrzeby i wymagania naszych obecnych i przyszłych klientów. Nowoczesne rozwiązania techniczne, zdalne odczyty liczników, zdalny nadzór nad infrastrukturą, szybka i fachowa obsługa wyspecjalizowanych komórek firmy, przekonały wielu inwestorów do korzystania z ciepła z sieci miejskiej.

 


Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Andrzej Gibas
tel. 774017140
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dorota Lipka 
tel. 77 40 17 102
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Barbara Strzelecka

tel. 77 40 17 103
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.